SOSYAL ARAŞTIRMALAR

İnsan; ekonomik, sosyal, psikolojik, kültürel ve sosyal etkileşimi güçlü bir varlıktır. İnsanın varlığı devam ettiği sürece etkileşimi değişir, gelişir ve farklı alanlara yönelir. Bu nedenle Andy-Ar; müşterisinin talepleri doğrultusunda, sosyal sınıflar üzerinde araştırmalar yaparak; bunların sosyal, sosyokültürel, sosyoekonomik, demografik değişimleri üzerinde stratejik veriler sunar. Alanındaki tartışılmaz tecrübesi ile en net sonuçları müşterisine iletir ve doğru sosyal araştırma verileri ile müşterisinin en doğru sonuca ulaşmasını sağlar.

Güven merkezli bir araştırma şirketi olan Andy-Ar; hizmet verdiği üst düzey müşteri potansiyeli ile toplumun bilincinde olduğu ya da olamadığı sorunları net bir şekilde ortaya koyarken, çözüm odaklı sonuçları da yine toplumun nasıl çözümlediğini ya da çözümlenmesini istediğini araştırarak yol gösterici bir misyon üstlenir.

Neden ve sonuç ilişkisine dair ortaya çıkan verileri doğal bir çözüm haritasına çeviren Andy-Ar, yaptığı sosyal araştırmalar sayesinde gerçekleri net ve tarafsız bir şekilde ortaya koyar. Aileyi, grubu, topluluğu ya da toplumu ilgilendiren her konu; her yaştan, her branştan, her nüfus grubundan insanın sosyal durumu, Andy-Ar’ın tecrübeli, alanında fark yaratmış, iş odaklı ekibi sayesinde mercek altına alınır, insan ve toplum arasındaki her türlü bağ sosyal olarak değerlendirilir ve elde edilen sonuç müşterinin doğru adım atmasına büyük katkı sağlar.

Ekonomik, kültürel ya da toplumsal araştırmalar konusunda Andy-Ar’ın yol gösteren çalışma stratejisi pek çok araştırma şirketine de ilham vermiş, Andy- Ar örnek bir araştırma şirketi olarak zirvede kalmayı başarmıştır.