SİYASAL ARAŞTIRMALAR

siyasal_herader

Andy-Ar; günümüz teknolojisinin sunduğu alternatif, güçlü ve etkili yöntemleri kullanarak halkın ortak fikrini bulmaya yardımcı olur. Sahip olduğu vizyonu, yönetim anlayışı ve üslubuyla en doğru sonucu tespit eder ve yine halkın yararına sunar.

Toplumun eğilimlerini, dinamiklerini, ortak fikrini araştırmak toplumları idare edenler için bir yol haritası çıkarmak adına etkin bir yöntemdir. Bu araştırmaların analizleri ise toplumların artı ve eksi yönlerini tespit etmenin yanında, sürdürülen stratejilerin, politikaların tespiti noktasında oldukça faydalıdır. Andy-Ar, güçlü beyin takımı ve stratejileriyle toplumun grafiğini en doğru şekilde sunar. Toplumsal araştırmanın yanı sıra, pazar araştırmaları alanında çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Yer, zaman, mekan gözeterek toplumsal ve ekonomik dinamikleri, sürdürdüğü araştırmalar sayesinde efektif pazar analizlerine çevirir.

Siyaset, özetle toplumları yönetme sanatıdır. Bu sanatın en güçlü icra etmenin yolu ise hiç şüphesiz güçlü araştırma, güçlü analiz ve güçlü yönetim stratejilerinden geçmektedir. Toplumun yönetimi ve toplum adına ortak karar verme yetkisini etkileyen bu oldukça hassas ve elzem araştırma yine Andy-Ar çatısı altında aynı hassasiyet ve önemle sürdürülür.

Günümüze kadar olan süreçte; 2004 Yerel Seçimleri, 2007 Genel Seçimleri, 2009 Yerel Seçimleri, 2010 Referandumu, 2011 Genel Seçimleri, 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri, 2015 Genel Seçimleri ve 2019 Yerel Seçimlerinde Andy-Ar’ın yapmış olduğu araştırmalar ve kullandığı stratejilerle, halkın siyasi dinamiklerini en etkili şekilde analiz etmiş ve yine halkın yararına sunmuştur.

Andy-Ar misyonu gereği; siyasi partiler ve belediyeler ağırlıkta olmak üzere birçok kuruma araştırma hizmeti sunmaya devam etmektedir. Profesyonel ekibi ile pek çok araştırmaya öncülük ederken; sosyal ve siyasal çalışma performansı konusunda, kantitatif araştırma yöntemleri ile müşteri memnuniyetine sadık kalmak adına en doğru bilgiyi saptamaktadır.