PAZAR ARAŞTIRMALARI

Pazar araştırması ile pazarlama araştırması arasındaki fark iş dünyasının önde gelen sorunlarından biri. Ancak Andy-Ar, yaptığı ürün ya da marka bilinirliği testleri, imaj yönlü araştırmaları, pazar payı ölçümleri ile bu sorunu da ortadan kaldırarak, müşterisinin ihtiyaç duyduğu tüm verileri doğru bir şekilde paylaşıyor ve müşterisinin pazar ya da pazarlama araştırması konusundaki sorunlarına da çözüm oluyor.

 

Bu doğrultuda; müşterisinin iletişimini güçlendiriyor, fırsatları belirliyor ve riskleri düşürüyor. İşte tüm bu kazanımlara ulaşmak için, tecrübeli ekibiyle ve iş odaklı politikasıyla hizmet veren Andy-AR; müşterisi için sadece araştırma yapmış olmuyor. Müşteri ve potansiyel müşteri arasındaki iletişimi kuvvetlendirirken, fırsatların nerede olabileceğine dair yol gösteriyor. Aynı zamanda sıkıntıların da nasıl fırsata çevrilebileceği konusunda stratejik öneme sahip verileri paylaşırken, şirketlerin geleceğe güvenle adım atmalarını sağlıyor. Riskleri ortadan kaldıran politikası sayesinde, müşterinin kazanması için gerekli olan bilgi paylaşımını sağlarken, en güvenilir araştırma şirketi olarak her bir müşterisinin güvenini kazanmaya devam ediyor.

 

Andy-Ar sadece veri toplamakla da kalmıyor, aynı zamanda topladığı verileri de analiz ederek, sürecin de yöneltilmesini sağlıyor. Elde edilen tüm bulguları sadece sonuç olarak değil; sonucun getireceği ya da götüreceği olasılıklar olarak hesaplıyor.

 

Bu sayede; müşterinin hizmet ya da talebinin, pazarda iyi bir performans gösterip gösteremeyeceğini de tahmin etmesine yardım ediyor. Alanında uzman ekibiyle kendini ispatlamış olan Andy-Ar, müşterilerinin de kendini ispatlayabilmesi için yol göstermeye devam ediyor.